Člověče nezlob se moderní

Kód: 420/M 420/L 420/S Zvolte variantu
Tip
6 466 Kč 10 368 Kč 5 104 Kč od 5 104 Kč
Na objednávku - 5 pracovních dnů Na objednávku - 5 pracovních dnů Na objednávku - 5 pracovních dnů Zvolte variantu
Š x V
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.06.2024 25.06.2024 25.06.2024 Zvolte variantu

Moderní Varianta Hry Člověče, Nezlob Se – Neodolatelná Zábava pro Každou Třídu

Představujeme moderní twist na klasickou hru "Člověče, nezlob se", která přináší vzrušení a zábavu přímo do vašeho vzdělávacího prostředí. S touto podlahovou samolepkou mohou děti ve třídě prožívat oblíbenou hru v novém, velkém formátu, což podporuje fyzickou aktivitu, týmovou spolupráci a strategické myšlení.

Hlavní Vlastnosti:

  • Různé Rozměry: Nabízíme tři velikosti – Malá (S) 1,5 x 1,5m, Střední (M) 2x2m, a Velká (L) 3x3m, umožňující ideální fit pro jakýkoliv prostor.
  • Dvoudílná Konstrukce: Samolepka se skládá ze dvou částí pro maximální flexibilitu při instalaci, i když je proces náročnější. Pro ty, kteří si na instalaci netroufají, nabízíme profesionální montážní službu.
  • Vysoce Kvalitní Materiál: Vyrobeno z odolného materiálu s certifikovanou protiskluzovou laminací, což zajišťuje bezpečnost a dlouhou životnost.
  • Aplikace: Díky přenosové folii, na které jsou jednotlivé kruhy dodávány, má samolepka správný tvar a rozestupy mezi prvky.
  • Přizpůsobení: Jsme připraveni vyhovět vašim přání ohledně změn barevnosti nebo velikosti, aby dokonale odpovídaly vašemu prostoru.

Zahrajte si s dětmi ve třídě moderní verzi "Člověče, nezlob se" a sledujte, jak si tuto dynamickou a edukativní aktivitu zamilují. Ideální pro školy, školky nebo rodinné hry doma, tato podlahová samolepka přináší klasickou hru do nové dimenze plné zábavy a učení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu